7 výhod, proč si nový web zamilujete

Už to nešlo jinak. Po několika měsících nutně potřebujeme změnu, protože chceme vyjít vstříc potřebám našich zákazníků a chceme nákup u nás posunout zase o level výše. Na kvalitě a nabídce jídla makáme od první chvíle, ale nyní přichází na řadu naše neuspokojivé technické zázemí. Doufáme, že uvedené změny přijmete s nadšením a odpustíte nám drobné chybky, kterým se jistě nevyhneme. Děláme vše pro to, aby se technické mouchy dotkli vás – našich vážených zákazníků – co nejméně.

A nyní si pojďme představit 7 důvodů, které na novém webu najdete:

  1. Automatické přihlašování jedním klikem – Konec vyplňování vaší adresy pořád dokola, po přihlášení se vše vyplní jednoduše samo a bez chybičky.
  2. Fotky jídel při výběru – Výběr jídla bude příjemnější. Naše realistické fotky vám vždy napoví, jakou dobrotu servírujeme.
  3. Složení jídel, filtrování podle specializace (připravujeme) – jednoduše si přečtěte složení celého jídla včetně alergenů a máte ucelenou informaci o tom, co dobrého, jsme pro vás uvařili. Žádné skryté informace.
  4. Spolehlivé potvrzení objednávky emailem – S novým webem využiváme novou cestu, jak vám posíláme emaily. S potvrzením do emailu vám přijde také částka, kterou při převzetí zaplatíte.
  5. Daňové doklady automaticky emailem – Daňový doklad vám nyní přijde komfortně emailem při objednání jídla.
  6. Platba kartou online (připravujeme) – Placení bez hotovosti. Nyní můžete zaplatit v našem bistru při převzetí nebo jídle kartou. Brzy bude možné zaplatit objednávku kartou i online.
  7. Uživatelská sekce včetně historie – Dokolaný přehled na vašimi objednávkami včetně historie objednaných jídel a daňových dokladů.
No Comments

Post a Comment